Právě nabízíme

• skladovací a výrobní prostory v Přerově
• dvoupokojový byt nedaleko centra Brna po celkové rekonstrukci: 67 m2 (4. patro)
• parkování v Přerově nedaleko parku Michalov: místa k dlouhodobému pronájmu

Budova C, 2. patro
Přerov - skladovací prostor

Nabízíme k pronájmu skladovací prostor o rozloze 560 m2 ve druhém patře budovy C. K dispozici nákladní výtah. Drobné stavební úpravy dle přání nájemníka možné. 

Byt B - kuchyň
Brno - byt 2 + kk, 55 m2

Nabízíme k pronájmu luxusní dvoupokojový byt po celkové rekonstrukci. Do bytu se vchází přes vstupní halu, tvořící zázemí dvěma bytovým jednotkám, následuje již vlastní předsíň. Koupelna a wc jsou zařízené ve stylu začátku 20. století, v obývacím pokoji jsou obnovené původní parkety, renovací prošly také veškeré dveře. V bytě je instalováno nové topení s plynovým kotlem současně na ohřev vody. Do obývacího pokoje je začleněna nová plně vybavená kuchyň, za ložnicí se nachází samostatná šatna. Byt je situován do vnitrobloku a má balkon.

130 m2 v prvním patře
Přerov - obchodní prostory

Nabízíme k pronájmu dva komerční prostory o rozloze 130 m2 s centrálním vytápěním. Nachází se v prvním a druhém patře budovy A. Vhodné jako dílna, sklad či kancelář. Drobné stavební úpravy, rozdělení prostoru na menší části dle přání nájemníka možné. 

parkovací místa
Přerov - parkovací místa

Nabízíme k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu parkovací místa v uzavřeném areálu na křižovatce ulic Osmek a Za Mlýnem. Možnost parkování osobních, dodávkových i nákladních vozů. 

Upřesnění nájmu: osobní auto 400 Kč/měsíc, dodávka 700 Kč/měsíc.

přízemí
Přerov – obchodní prostory

Nabízíme k pronájmu komerční prostor o rozloze 2x 60 m2 (přízemí a první patro) nacházející se při vstupu do areálu. Vhodný jako ateliér, galerie, prodejna, kancelář, sklad. Možno upravit dle přání nájemníka.