Právě nabízíme

• garsonka 25 m2 v centru Brna
• komfortní byt byt v centru Brna po celkové rekonstrukci: pronájem 2 + kk, 55 m2 (2. patro)
• komfortní byt byt v centru Brna po celkové rekonstrukci: pronájem 2 + kk, 86 m2 (2. patro)
• komerční prostor nedaleko centra Přerova: pronájem 2x 60 m2 (přízemí a 1. patro)
• pronájem 560 m2 (2. patro)
• pronájem 130 m2 (1. a 2. patro)
• parkování blízko parku Michalov v Přerově: místa k dlouhodobému pronájmu

Budova C, 2. patro
Přerov - skladovací prostor

Nabízíme k pronájmu skladovací prostor o rozloze 560 m2 ve druhém patře budovy C. K dispozici nákladní výtah. Drobné stavební úpravy dle přání nájemníka možné. 

Koliště
Brno - garsonka, 25 m2

Nabízíme k pronájmu garsonku ve 3. patře činžovního domu na Kolišti. Situována do vnitrobloku, k dispozici pokoj s kuchyňským koutem a samostatná koupelna. Vybavena nábytkem, pračkou, mikrovlnnou troubou.

Obytná kuchyň
Brno - byt 2 + kk, 55 m2

Nabízíme k pronájmu luxusní dvoupokojový byt po celkové rekonstrukci. Do bytu se vchází přes vstupní halu, tvořící zázemí dvěma bytovým jednotkám, následuje již vlastní předsíň. Koupelna a wc jsou zařízené ve stylu začátku 20. století, v obývacím pokoji jsou obnovené původní parkety, renovací prošly také veškeré dveře. V bytě je instalováno nové topení s plynovým kotlem současně na ohřev vody. Do obývacího pokoje je začleněna nová plně vybavená kuchyň, za ložnicí se nachází samostatná šatna. Byt je situován do vnitrobloku a má balkon.

Obývací pokoj s kuchyňskou linkou
Brno - byt 2 + kk, 86 m2

Nabízíme k pronájmu luxusní dvoupokojový byt s kuchyňským koutem po celkové rekonstrukci. Do bytu se vchází přes vstupní halu, tvořící zázemí dvěma bytovým jednotkám. Byt má vlastní předsíň; samostatné wc a koupelnu zařízené ve stylu začátku 20. století; v pokojích jsou obnovené původní parkety a dveře. Nová hlukotěsná okna s žaluziemi chrání před ruchem ulice, v bytě je instalováno nové topení s plynovým kotlem současně na ohřev vody. Do obývacího pokoje je začleněna nová plně vybavená kuchyň, v ložnici se nachází pracovní kout a samostatná šatna. 

130 m2 v prvním patře
Přerov - obchodní prostory

Nabízíme k pronájmu dva komerční prostory o rozloze 130 m2 s centrálním vytápěním. Nachází se v prvním a druhém patře budovy A. Vhodné jako dílna, sklad či kancelář. Drobné stavební úpravy, rozdělení prostoru na menší části dle přání nájemníka možné. 

parkovací místa
Přerov - parkovací místa

Nabízíme k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu parkovací místa v uzavřeném areálu na křižovatce ulic Osmek a Za Mlýnem. Možnost parkování osobních, dodávkových i nákladních vozů. 

Upřesnění nájmu: osobní auto 400 Kč/měsíc, dodávka 700 Kč/měsíc.

přízemí
Přerov – obchodní prostory

Nabízíme k pronájmu komerční prostor o rozloze 2x 60 m2 (přízemí a první patro) nacházející se při vstupu do areálu. Vhodný jako ateliér, galerie, prodejna, kancelář, sklad. Možno upravit dle přání nájemníka.